Кредит до 20 000 грн


Кредит до 20 000 грн
  • СУМА від 3000 гривень до 20000 гривень
  • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк від 12 до 36 місяців
  • СПОСІБ ПОГАШЕННЯ: ануїтет (щомісячними рівними платежами)
Необхідні документи:
  • Паспорт
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
  • Довідка про доходи за останні 6 місяців.

Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника або оплати наданих рахунків. Кредити видаються без оформлення застави, що означає відсутність витрат на його оформлення.
Доступні кредити на вигідних умовах в Києві та Одесі


Суворі умови нинішньої економіки змушують багатьох жителів країни жити виключно на зарплату, однак вона часом не розрахована на непередбачені обставини, швидкоплинні капризи і розваги. Тому більшості доводиться звертатися за допомогою до додаткових джерел фінансування: комерційних банків, фінансових компаній і знайомих позичальників.


Особливою популярністю користуються фінансові компанії, які пропонують вигідні умови і не пред'являють додаткових вимог клієнтам.


Основні умови кредитної програми без застави та поручителів


Фінансово-кредитний супермаркет щодня надає кредити громадянам на будь-які особисті потреби: навчання або відпустку, ремонт або покупку нерухомості, будівництво, придбання будь-якої техніки, весілля або різні заходи.


Кредит без застави та довідки про доходи видається в безготівковій формі шляхом безпосередньої оплати наданих рахунків, зарахування фінансів на банківський рахунок або карту клієнта.


Сервіс надання кредитів без поручителів довідок і застави орієнтований виключно на клієнтів, які цінують свій час, гроші, сили і бажають отримати фінанси швидко і без додаткових боргових зобов'язань. Щоб прискорити і істотно полегшити процеси документального оформлення угод про кредитування, клієнтам не потрібно надання додаткової документації, крім паспорта і довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера. Вибираючи відповідну програму, клієнти мають можливість самостійно вибирати будь-які умови кредитування:

  • Сума від 3 до 20 тисяч гривень;
  • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк від 12 до 36 місяців;
  • Як спосіб погашення використовується щомісячний платіж в рівних частинах.

Як отримати гроші в кредит готівкою терміново без довідок?


Гарантією отримання кредитних коштів є грамотне заповнення анкети і надання достовірних даних. Для отримання кредиту клієнт повинен бути громадянином України віком від 25 років та бути офіційно працевлаштованим. Основним етапом в процесі кредитування є документальне укладення угоди, в якій фіксуються всі умови, права і обов'язки сторін.


Фінансово-кредитний супермаркет пропонує всім бажаючим отримати кредит без довідки про доходи з можливістю застосування мінімальної відсоткової ставки, відсутністю додаткових комісійних зборів і прихованих платежів, а також індивідуальним підходом до розрахунку системи погашення. Сервіс доступний в інтерактивному режимі щодня цілодобово, навіть у святкові та вихідні дні, тому оформити заявку на кредит без довідки про доходи клієнти можуть у будь-який час.