Кредит до 20 000 грн


  • СУМА від 3000 гривень до 20000 гривень
  • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк від 12 до 36 місяців
  • СПОСІБ ПОГАШЕННЯ: ануїтет
  • паспорт
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
  • довідка з місця роботи про підтвердження працевлаштування та стажу

Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника. Кредити видаються без оформлення застави, що означає відсутність витрат на його оформлення.
Доступні кредити на вигідних умовах


Суворі умови нинішньої економіки змушують багатьох жителів країни жити виключно на зарплату, однак така скромна сума часом не розрахована на непередбачені обставини, швидкоплинні капризи і розваги. Тому більшості доводиться звертатися за допомогою до додаткових джерел фінансування: комерційних банків і знайомих позичальників.


Особливою популярністю користуються мікрофінансові організації, які пропонують вигідні умови і не пред'являють додаткових вимог клієнтам.


Фінансово-кредитний супермаркет є доступним і зручним сервісом, який дозволяє всім бажаючим, незалежно від статусу, фінансового стану та наявності дорогого матеріального майна, отримати кредит на будь-яку суму. Кредит готівкою без довідки про доходи, поручителів і застави стане підходящим варіантом отримання додаткових грошей, особливо для людей, які не працюють на підставі офіційного договору або ж не мають постійного доходу, не бажають залучати поручителів або ризикувати власним закладеним майном.


Основні умови кредитної програми


Фінансово-кредитний супермаркет щодня надає кредити громадянам на будь-які особисті потреби: навчання або відпустку, ремонт або покупка нерухомості, будівництво і придбання будь-якої техніки, весілля або різні заходи.


Кредит без застави та довідки про доходи видається в безготівковій формі шляхом безпосередньої оплати наданих рахунків, зарахування фінансів на банківський рахунок або карту клієнта.


Сервіс надання кредитів без поручителів довідок і застави орієнтований виключно на клієнтів, які цінують свій час, гроші, сили і бажають отримати фінанси швидко і без додаткових боргових зобов'язань. Щоб прискорити і істотно полегшити процеси документального оформлення угод про кредитування, клієнтам не потрібно надання додаткової документації, крім паспорта і довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера. Вибираючи відповідну програму, клієнти мають можливість самостійно вибирати будь-які умови кредитування:

  • Сума може варіюватися від 3 до 20 тисяч гривень;
  • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк
  • Як спосіб погашення використовується щомісячний платіж в рівних частинах.

Як отримати гроші в кредит готівкою терміново без довідок?


Гарантованою запорукою отримання кредитних коштів є грамотне заповнення анкети і надання достовірних відомостей. Для отримання кредиту клієнт повинен бути повнолітнім громадянином країни, вказати ініціали, контактні дані для підтримки зв'язку, а також надати на підтвердження оригінал паспорта та ідентифікаційного податкового коду. Основним етапом в процесі кредитування є документальне укладення угоди, в якій фіксуються всі умови, права і обов'язки сторін.


Фінансово-кредитний супермаркет пропонує всім бажаючим отримати кредит без довідки про доходи з можливістю застосування мінімальної відсоткової ставки, відсутністю додаткових комісійних зборів і прихованих платежів, а також індивідуальним підходом до розрахунку системи погашення. Сервіс доступний в інтерактивному режимі щодня цілодобово, навіть у святкові та вихідні дні, тому взяти кредит без довідки про доходи клієнти можуть без будь-яких проблем.