Київ, Лейпцизька, 16      (044) 5855516

  • Одеса, пр-т Шевченка,4д      (067) 6943145

Гроші в борг у Миколаєві

Оформлення кредиту

Я згоден з умовами персональних даних, в тому числі на отримання в будь-якому Бюро кредитних історій моєї кредитної історії

Кредити готівкою в Миколаєві та Миколаївській області

Де взяти кредит готівкою в Миколаєві?

Кожен українець опинявся в положенні, коли терміново потрібні були гроші, а взяти їх було ніде. Проблему може вирішити банк, однак умови кредитування не завжди підходять клієнту. Фінансово-кредитний супермаркет - це компанія на фінансовому ринку України, пропонує максимально вигідні, зручні умови для отримання кредитів. З нашою допомогою кошти в Миколаєві зможе отримати кожен житель міста. Яка особливість у компанії? Перед створенням нового фінансового продукту, ретельно вивчалися потреби середньостатистичного українця і недоліки кредитів. На підставі отриманих даних розроблялися принципи роботи компанії.

Швидке вирішення фінансових питань для всіх.

Низький відсоток відмов - основна перевага компанії ФКС. Ми з розумінням ставимося до кожного Клієнта, тому, тому пред'являємо лояльні вимоги всім бажаючим взяти кредит готівкою в Миколаєві і інших містах України. Хто ж може подати заявку на отримання грошей до зарплати?

Люди від 23 до 65 років.

Люди, які бажають отримати кредит готівкою без довідки про доходи в Миколаєві - відмінне рішення для фрілансерів, які працюють неофіційно. Ми цікавимося тільки наявністю постійного трудового доходу клієнта, підтверджувати його не потрібно. Кому відмовили в інших організаціях (люди, що не мають кредитної історії або з низьким кредитним рейтингом).

Вже мають позики.

Оформлення кредиту в Миколаєві?

Оформити позику кредит на картунамного зручніше, ніж витрачати кілька днів на збір документів в банк, чекати рішення 2-3 дня. Звернувшись в офіс нашої компанії, клієнту доведеться виконати кілька кроків:

  • заповнити он-лайн заявку на сайті на кредит;
  • почекати рішення;
  • отримати готівку

Мобільність оформлення позик.

Подати заявку можна у відділенні нашої компанії або на сайті. Це дуже зручно і просто, адже клієнт подає заявку з дому, офісу або будь-якого іншого місця, що має доступ до інтернету.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов'язань перед фінансовим партнером:

Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам.

В разі невиконання / неналежного виконання Позичальником будь-яких грошових зобов'язань за Договором Кредитор залишає за собою право нарахування неустойки.

Невиконання зобов'язань перед Фінансовим партнером може негативно відбитися на кредитній історії позичальника, а також вплинути на кредитний рейтинг позичальника, що, в свою чергу, може стати причиною відмови в наданні послуг як Партнером, так і третіми особами.