Київ, Лейпцизька, 16      (044) 5855516

  • Одеса, пр.Шевченка, 2а      (067) 6943145

Гроші в кредит у Запоріжжі

Оформлення кредиту

Я згоден з умовами обробки персональних даних, в тому числі на отримання моєї кредитної історії в будь-якому бюро кредитних історій

Кредит без заставиУмови кредитування

  • Сума: 10 000 - 300 000 гривень
  • Термін: 12 - 48 місяців
  • Спосіб погашення: ануїтет (щомісяця рівними платежами)
  • Вік: 23 - 65 років

Необхідні документи:

  • Паспорт громадянина України
  • Індивідуальний податковий номер (ІПН)
  • Довідка про заробітну плату за останні 6 місяців

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг

В Фінансово-кредитному супермаркеті отримати гроші в Запорізькій області може будь-який громадянин України без проблем - без застави, без поручителів і без відмови.

Заповнити заявку прямо на нашому сайті і отримати кредит в Запоріжжі можна в Фінансово-кредитному супермаркеті швидко без відвідування офісу або відділення прямо не виходячи з вашого будинку.

Все що для цього потрібно це компютер або смартфон з наявністю інтернет, ваша платіжна карта або відкритий рахунок в будь-якому банку України. Якщо буде прийнято позитивне рішення про видачу кредиту, гроші надійдуть дуже швидко, без зайвих затримок.

Віддаючи перевагу Фінансово-кредитному супермаркету, ви заощадите багато часу, починаючи від відсутності необхідності отримання додаткових довідок і закінчуючи очікуванням схвалення запиту на отримання кредиту в Запоріжжі і області.

Багато банків довго розглядають своїх клієнтів з різних сторін і все одно можуть відмовити. З Фінансово-кредитним супермаркетом такого не станеться, так що взяти кредит в Запоріжжі та Запорізькій області можна за будь-яких обставин.

Ніколи не варто засмучуватися через брак фінансів, рішення будь-якого питання даної галузі завжди лежить на поверхні. Якщо у вас виникли питання, наші консультанти служби підтримки з радістю допоможуть розібратися і зорієнтують в тонкощах. Звертайтеся, і вам більше не доведеться ламати голову, де взяти решту суми.