Київ, Лейпцизька, 16      (044) 5855516

  • Одеса, пр.Шевченка, 2а      (067) 6943145

У будь-який час ви можете закрити кредит достроково в повній сумі або частково. Відсотки нараховуються щодня на фактичний залишок за кредитом, тому, в разі дострокового погашення, ви заплатите менше відсотків ніж було розраховано спочатку. Ніяких додаткових комісій або штрафів за дострокове погашення кредиту з боку ФКС не стягується.

При оплаті кредиту через особистий кабінет на нашому сайті існує обмеження у вигляді мінімальної суми платежу - 5 грн., яке встановлюється платіжним сервісом.

Спори, що виникають між кредитодавцем та споживачем протягом строку дії договору про споживчий кредит, вирішуються із застосуванням законодавства України шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди – в судовому порядку відповідно до умов договору та законодавства України.

Реквізити для погашення:

Назва одержувача ТОВ «Фінансово-кредитний супермаркет»

Код ЄДРПОУ одержувача 38604217

Номер рахунку IBAN UA 2930 0528 0000 0265 0045 5000 191

Банк одержувача АТ «ОТП Банк»

МФО Банку одержувача 300528

Призначення платежу: Погашення кредиту за Договором [Номер кредитного договору], ІНН, ПІБ

У компанії Фінансово-кредитний супермаркет Ви можете оформити кредит на термін від 1 до 4 років. При цьому у Вас є можливість погасити його в будь-який момент без штрафних санкцій. Платіж є аннуїтетним - це значить, що Ви платите однакову суму щомісяця протягом усього періоду кредитного договору. Оплата складається з тіла, відсотків та комісії. Відсотки нараховуються щодня на залишок тіла в розмірі 28%, 19% або 18% річних (залежно від обраної кредитної програми), комісія ж є фіксованою та нараховується кожен день протягом усього періоду договору в однаковому розмірі. Якщо Ви вирішили закрити борг раніше закінчення терміну, то відсотки та комісія будуть розраховані на день його погашення. Наприклад, якщо Ви хочете закрити його 5 числа, то Ваш платіж для закриття буде складатися з:

- Щомісячної оплати (борг за минулий місяць);

- Залишку тіла після оплати щомісячного платежу;

- Відсотків та комісії, нарахованих на залишок тіла за чотири дні.

Якщо ви надаєте підтвердження своєї платоспроможності (довідка про доходи, виписка по зарплатній картці), не маєте великих заборгованостей за кредитами, а також прострочених платежів по кредитах в інших банках або компаніях, то у Вас є можливість отримати позику в Фінансово-кредитному супермаркеті.

Для того, щоб отримати кредит потрібно зателефонувати за номером гарячої лінії ФКС: 0676943145 і залишити заявку в телефонному режимі, або залишити заявку на нашому сайті на головній сторінці. Для цього виберіть суму, термін і тип кредиту, і натисніть на кнопку «Оформити кредит», після цього з Вами зв'яжеться наш кредитний менеджер. Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника. Кредити видаються без оформлення застави, що означає відсутність витрат на його оформлення.

Кредитні програми:

Кредит для працюючих: сума від 10 000 гривень до 300 000 гривень, термін кредиту на 12, 24, 36 або 48 місяців;

Кредит без довідки про доходи: сума від 10 000 гривень до 50 000 гривень, термін кредиту на 12, 24 або 36 місяців;

Кредит для пенсіонерів: сума від 10 000 гривень до 50 000 гривень, термін кредиту на 12, 24 або 36 місяців;

Кредит морякам: сума від 10 000 гривень до 300 000 гривень, термін кредиту на 12, 24 або 36 місяців;

Підприємцям: Паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН), декларація про доходи за 2 останні звітні періоди;

Офіційно працевлаштованим: Паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН), довідка про заробітну плату за останні 3 місяці;

Пенсіонерам: Паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН), пенсійне посвідчення, довідка про пенсію за останні 6 місяців;

Морякам: Паспорт громадянина України, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (ІПН), паспорт моряка, останній відпрацьований контракт, довідка з крюінгового агентства або контракт про майбутній рейс (із зазначенням посади, окладу, дати), виписка з банківського зарплатного рахунку за останні 12 місяців;

Поручителям: Паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН) (для програм "кредит морякам" та "кредит військовослужбовцям" обов'язково необхідний поручитель);

Без довідки про доходи: Паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН) (для цієї кредитної програми довідка про доходи не потрібна, але офіційне працевлаштування обов'язкове).

- Вік менше 23 і більше 70 років;

- Наявність простроченої кредитної заборгованості в нашій компанії або в інших організаціях;

- Погана кредитна історія;

- Неофіційне працевлаштування;

- Офіційне працевлаштування менше 3 місяців,

- Непідтверджене працевлаштування або зарплата,

- Доходи, які не дозволять здійснювати щомісячний платіж за кредитом в нашій компанії

- Прописка та (або) проживання в Донецькій, Луганській областях, АР Крим;

- Наявність судимості.

Ні, перед отриманням кредиту в нашій компанії нічого заздалегідь оплачувати не потрібно. Якщо Вам погодили видачу позики, то Вам зараховуються кошти на картку або рахунок у банку. З цієї суми вже утримана одноразова комісія, яка розраховується залежно від терміну кредитування (від 1% до 4%). Припустимо, якщо Вам потрібні 200 000 гривень на рік, то комісія складе 1% від цієї суми і Вам зараховується 198000 гривень, враховуйте це під час підписання договору і, якщо Вам необхідно зарахувати не менше 200000 грн., скажіть про це нашому кредитному менеджеру, щоб він міг скорегувати суму кредиту.

Кредитна історія відіграє одну з найважливіших ролей при прийнятті рішення про видачу кредиту. Але в нашій компанії до кожного клієнта індивідуальний підхід і ми завжди готові вислухати Вас. Якщо в минулому за позиками були спірні моменти, але Ви можете аргументовано довести свою правоту, то це обов'язково буде враховуватися. Також ми можемо порекомендувати звернутися за порукою до людини з позитивною кредитною історією.

Для отримання попереднього рішення заповнюйте заявку на нашому сайті, кредитний менеджер відповість на всі Ваші запитання в індивідуальному порядку.

Відповідно до розділу ІХ п. 8 прикінцевих положень Господарського Кодексу України, для запобігання поширення COVID-19, Фінансово-кредитний супермаркет на час карантину і / або 30 денний термін після дня його завершення, скасував штрафні санкції за прострочену заборгованість за кредитами. При цьому відсотки та комісії нараховуються у звичайному порядку. Радимо своєчасно вносити платежі за позикою, тому що інформація по Вашому договору щомісяця оновлюється в Українському бюро кредитних історій (УБКІ) та, у разі несплати, негативно впливає на рішення для отримання кредиту в майбутньому.

Платежі вносяться згідно з графіком, який надається разом з договором. Також можна закрити кредит в будь-який момент без штрафних санкцій. Після оплати суми для повного погашення, Ви можете запросити довідку про відсутність заборгованості за номером гарячої лінії ФКС: 0676943145. Готовий документ можна отримати в офісі компанії, в будь-якому відділенні Нової пошти або в електронному вигляді.

Коли заявка потрапляє до нашого кредитного менеджера, він зв'язується з Вами по телефону і уточнює деякі деталі:

- суму позики, яка Вам потрібна;

- місто проживання та прописки;

- стаж офіційного працевлаштування;

- вік;

- відкриті кредити в банках та інших фінансових організаціях;

- наявність простроченої заборгованості.

Потім, за допомогою ідентифікаційного коду, перевіряється кредитна історія. Якщо вона дозволяє продовжити роботу з Вами, то наш фахівець пропонує заповнити анкету в телефонному режимі (в цьому випадку знадобляться Ваші документи в електронному вигляді) або приїхати в наш офіс.

Далі буде необхідно відповісти на наступні питання:

- Чи проживаєте Ви за пропискою, якщо ні - уточнити адресу проживання;

- Назва, код ЄДРПОУ, юридична адреса та телефон компанії в якій Ви працюєте;

- Ваша посада;

- Ваші доходи;

- Сума Ваших кредитів, платежі по кожному з них;

- Ваш сімейний стан, ПІБ чоловіка/дружини, чи є неповнолітні діти;

Також знадобляться контактні особи: ПІБ та номери телефонів.

Після того як анкета заповнена приймається рішення про видачу позики.

Зазвичай про рішення повідомляють протягом поточного дня або на наступний день, але це також залежить від того як швидко ми отримаємо від Вас документи та відповіді на всі необхідні питання.

Підписання кредитного договору проходить в офісі компанії:

- Київ: вулиця Лейпцизька, 16, Бізнес-центр «Шевченківський», 2 поверх, офіс 1;

- Одеса: просп. Шевченко, 2а

- Також є можливість підписати кредитний договір віддалено за допомогою електроного підпису клієнта на сайті Дія. Перед підписанням договору потрібно пройти відеоверифікацію із співробітником ФКС.

Платежі за договором вносяться до 15 числа кожного місяця. Мається на увазі, що гроші повинні надійти на рахунок ФКС до 15 числа включно, тобто, якщо Ви робите платіж в останній день, вони можуть бути зараховані протягом 3 робочих днів та Ваш кредит стане простроченим, що тягне за собою нарахування штрафу* в розмірі 200,00 грн. - якщо прострочення допущено Вами в перший раз і 500,00 гривень - якщо повторно. Звертайте увагу на дату валютування в платіжному документі - це і є дата надходження на розрахунковий рахунок Фінансово-кредитного супермаркету в банку. Рекомендовано оплачувати через сайт компанії або в терміналах City24, тому що зарахування коштів відбувається в день оплати.

* Відповідно до розділу ІХ п. 8 прикінцевих положень Господарського Кодексу України, для запобігання поширення COVID-19, Фінансово-кредитний супермаркет на час карантину і / або 30 денний термін після дня його завершення, скасував штрафні санкції за прострочену заборгованість за кредитами.

Кредитні фахівці виконують дуже важливу роль в процесі оформлення та погодження видачі коштів та можуть істотно вплинути на рішення, так як після заповнення всіх даних вони діляться особистою думкою про клієнта. Якщо Ви не відповісте на поставлені запитання, то кредит не узгодять.

Кілька порад, які допоможуть отримати позитивне рішення:

- Відповідайте на питання менеджера швидко та без роздумів;

- Кажіть правду про усі позики та платежі по ним, історія перевіряється в УБКІ;

- Перш ніж розпочати заповнення анкети, уточніть всю інформацію з місця роботи: точну назву компанії, код ЄДРПОУ (єдиний державний реєстр підприємств та організацій України), юридичну адресу, телефон бухгалтерії, Вашу посаду, стаж;

- Заздалегідь з'ясуйте хто з рідних, колег або друзів готовий стати Вашою контактною особою, уточніть, коли вони зможуть відповісти на дзвінок;

- Спілкуйтеся з фахівцями ввічливо. Гарне враження від спілкування має важливе значення. Не сперечайтеся та не доводьте свою точку зору, не вступайте в конфліктні відносини. Це автоматично призведе до відмови з неможливістю подати заявку в нашій компанії повторно.

Якщо Ви не можете погасити кредит у строк, тобто до 15 числа включно, то Вам буде нараховано штраф* у розмірі 200 гривень, Ваша заборгованість виноситься на прострочення та інформація потрапляє в Бюро Кредитних Історій (УБКІ), що негативно впливає на Ваш рейтинг. Чим довше Ви не сплачуєте - тим він нижчий. Також Ваш договір передається до відділу по роботі з проблемною заборгованістю.

Повторне порушення графіка тягне за собою нарахування штрафу - 500 грн. Не затягуйте з оплатою, розмір платежу зростає і Вам буде складніше оплатити борг та підняти свій рейтинг, шанс на отримання позики в нашій або іншій компанії в майбутньому знижується. У разі тривалої несплати заборгованість по кредиту буде стягуватися через суд.

* Відповідно до розділу ІХ п. 8 прикінцевих положень Господарського Кодексу України, для запобігання поширення COVID-19, Фінансово-кредитний супермаркет на час карантину і / або 30 денний термін після дня його завершення, скасував штрафні санкції за прострочену заборгованість за кредитами.

Щоб дізнатися про загальну заборгованість за позикою можна:

- Увійти до особистого кабінету за посиланням: Мій кабінет (для входу потрібно вказати номер телефону, який Ви вказували при підписанні договору, на цей номер прийде одноразовий пароль);

- Зателефонувати за номерами гарячої лінії: 0676943145 або 0445855516, назвати свої ПІБ або номер договору. Менеджер Вам повідомить суму боргу на поточний момент;

- Скористатися Viber.

Якщо у Вас на комп'ютері встановлений Viber, то просто перейдіть за цим посиланням

У месенджерах потрібно вибрати пункт меню: заборгованість і ввести свій ІПН.

* Інформація за договором в Viber вказана за попередній день.