Київ, Лейпцизька, 16      (044) 5855516

  • Одеса, Маразлiївська,1/20      (067) 6943145

У будь-який час ви можете закрити кредит достроково в повній сумі або частково. Відсотки нараховуються щодня на фактичний залишок за кредитом, тому, в разі дострокового погашення, ви заплатите менше відсотків ніж було розраховано спочатку. Ніяких додаткових комісій або штрафів за дострокове погашення кредиту з боку ФКС не стягується.

При оплаті кредиту через особистий кабінет на нашому сайті існує обмеження у вигляді мінімальної суми платежу - 5 грн., яке встановлюється платіжним сервісом.

Скасувати заявку можна тільки в процесі її оформлення. Після остаточного оформлення та отримання позики, цей процес вже незворотній.

Спочатку компанія намагається піти назустріч клієнтам і з'ясувати причину несплати, а також допомагає вирішити дане питання. У разі не виконання клієнтом зобов'язань за кредитним договором, робота з такою заборгованістю передається до відділу стягнення простроченої заборгованості.

Реквізити для погашення:

Назва одержувача ТОВ «Фінансово-кредитний супермаркет»

Код ЄДРПОУ одержувача 38604217

Номер рахунку IBAN UA 2930 0528 0000 0265 0045 5000 191

Банк одержувача АТ «ОТП Банк»

МФО Банку одержувача 300528

Призначення платежу: Погашення кредиту за Договором [Номер кредитного договору], ІНН, ПІБ

Якщо ви надаєте підтвердження своєї платоспроможності (довідка про доходи, виписка по зарплатній картці), не маєте великих заборгованостей за кредитами, а також прострочених платежів по кредитах в інших банках або компаніях, то у Вас є можливість отримати позику в Фінансово-кредитному супермаркеті.

Для того, щоб отримати кредит потрібно зателефонувати за номером гарячої лінії ФКС: 0676943145 і залишити заявку в телефонному режимі, або залишити заявку на нашому сайті на головній сторінці. Для цього виберіть суму, термін і тип кредиту, і натисніть на кнопку «Оформити кредит», після цього з Вами зв'яжеться наш кредитний менеджер. Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника. Кредити видаються без оформлення застави (крім кредитної програми «кредит під заставу авто»), що означає відсутність витрат на його оформлення.

Кредитні програми:

Для підприємців: сума від 3 000 гривень до 300 000 гривень, термін кредиту на 12, 24, 36 або 48 місяців;

Без застави: сума від 3 000 гривень до 300 000 гривень, термін кредиту на 12, 24, 36 або 48 місяців;

Пенсіонерам: сума від 3 000 гривень до 50 000 гривень, термін кредиту на 12, 24 або 36 місяців;

Морська хвиля: сума від 3 000 гривень до 300 000 гривень, термін кредиту на 12, 24 або 36 місяців;

Під заставу авто: сума: до 60% ринкової вартості транспортного засобу в якості забезпечення по кредитному договору, максимум 700 000,00 гривень ,термін кредиту: від 6 до 48 місяців;

Швидка Позика: сума від 1 000 гривень до 3 000 гривень, термін кредиту від 10 до 30 днів, спосіб погашення: в кінці терміну.

Кредитні програми:

Для підприємців: паспорт,довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, декларація про доходи за 2 останні звітні періоди;

Без застави: паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, довідка з місця роботи про підтвердження працевлаштування і стажу;

Пенсіонерам: паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, пенсійне посвідчення;

Морська хвиля: паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, паспорт моряка, останній відпрацьований контракт, довідка з крюінгового агентства або контракт про майбутній рейс (із зазначенням посади, окладу, дати), виписка з банківського зарплатного рахунку за останні 12 міс.;

Кредити під заставу авто: Паспорт громадянина України, Індивідуальний податковий номер (ІПН), технічний паспорт автомобіля;

Швидка Позика: паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, довідка про заробітну плату

- Вік менше 23 і більше 65 років;

- Наявність простроченої кредитної заборгованості в нашій компанії або в інших організаціях;

- Погана кредитна історія;

- Неофіційне працевлаштування;

- Офіційне працевлаштування менше 3 місяців,

- Непідтверджене працевлаштування або зарплата,

- Доходи, які не дозволять здійснювати щомісячний платіж за кредитом в нашій компанії

- Прописка та (або) проживання в Донецькій, Луганській областях, АР Крим;

- Наявність судимості.

Кредитна історія відіграє одну з найважливіших ролей при прийнятті рішення про видачу кредиту. Але в нашій компанії до кожного клієнта індивідуальний підхід і ми завжди готові вислухати Вас. Якщо в минулому за позиками були спірні моменти, але Ви можете аргументовано довести свою правоту, то це обов'язково буде враховуватися. Також ми можемо порекомендувати звернутися за порукою до людини з позитивною кредитною історією.

Для отримання попереднього рішення заповнюйте заявку на нашому сайті, кредитний менеджер відповість на всі Ваші запитання в індивідуальному порядку.

Відповідно до розділу ІХ п. 8 прикінцевих положень Господарського Кодексу України, для запобігання поширення COVID-19, Фінансово-кредитний супермаркет на час карантину і / або 30 денний термін після дня його завершення, скасував штрафні санкції за прострочену заборгованість за кредитами. При цьому відсотки та комісії нараховуються у звичайному порядку. Радимо своєчасно вносити платежі за позикою, тому що інформація по Вашому договору щомісяця оновлюється в Українському бюро кредитних історій (УБКІ) та, у разі несплати, негативно впливає на рішення для отримання кредиту в майбутньому.

Платежі вносяться згідно з графіком, який надається разом з договором. Також можна закрити кредит в будь-який момент без штрафних санкцій. Після оплати суми для повного погашення, Ви можете запросити довідку про відсутність заборгованості за номером гарячої лінії ФКС: 0676943145. Готовий документ можна отримати в офісі компанії, в будь-якому відділенні Нової пошти або в електронному вигляді.

Коли заявка потрапляє до нашого кредитного менеджера, він зв'язується з Вами по телефону і уточнює деякі деталі:

- суму позики, яка Вам потрібна;

- місто проживання та прописки;

- стаж офіційного працевлаштування;

- вік;

- відкриті кредити в банках та інших фінансових організаціях;

- наявність простроченої заборгованості.

Потім, за допомогою ідентифікаційного коду, перевіряється кредитна історія. Якщо вона дозволяє продовжити роботу з Вами, то наш фахівець пропонує заповнити анкету в телефонному режимі (в цьому випадку знадобляться Ваші документи в електронному вигляді) або приїхати в наш офіс.

Далі буде необхідно відповісти на наступні питання:

- Чи проживаєте Ви за пропискою, якщо ні - уточнити адресу проживання;

- Назва, код ЄДРПОУ, юридична адреса та телефон компанії в якій Ви працюєте;

- Ваша посада;

- Ваші доходи;

- Сума Ваших кредитів, платежі по кожному з них;

- Ваш сімейний стан, ПІБ чоловіка/дружини, чи є неповнолітні діти;

Також знадобляться контактні особи: ПІБ та номери телефонів.

Після того як анкета заповнена приймається рішення про видачу позики.

Зазвичай про рішення повідомляють протягом поточного дня або на наступний день, але це також залежить від того як швидко ми отримаємо від Вас документи та відповіді на всі необхідні питання.

Підписання кредитного договору проходить в офісі компанії:

- Київ: вулиця Лейпцизька, 16, Бізнес-центр «Шевченківський», 2 поверх, офіс 1;

- Одеса: вул. Маразлієвська, 1/20, Стадіон «Чорноморець», БЦ «Шевченківський», 3 поверх, оф. 304;

У Дніпрі місце для зустрічі призначає наш фахівець після того, як Ваша заявка повністю узгоджена.

Платежі за договором вносяться до 15 числа кожного місяця. Мається на увазі, що гроші повинні надійти на рахунок ФКС до 15 числа включно, тобто, якщо Ви робите платіж в останній день, вони можуть бути зараховані протягом 3 робочих днів та Ваш кредит стане простроченим, що тягне за собою нарахування штрафу в розмірі 200,00 грн. - якщо прострочення допущено Вами в перший раз і 500,00 гривень - якщо повторно. Звертайте увагу на дату валютування в платіжному документі - це і є дата надходження на розрахунковий рахунок Фінансово-кредитного супермаркету в банку. Рекомендовано оплачувати через сайт компанії або в терміналах City24, тому що зарахування коштів відбувається в день оплати.