Кредити для пенсіонерів


 • СУМА від 3000 гривень до 50000 гривень
 • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк від 12 до 36 місяців
 • СПОСІБ ПОГАШЕННЯ: ануїтет

  (щомісячними рівними платежами)

 • паспорт
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
 • пенсійне посвідчення

Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника. Кредити видаються без оформлення застави, що означає відсутність витрат на його оформлення.
Кредити для пенсіонерів на вигідних умовах


Скромна пенсія не дає багатьом людям похилого віку ніякої можливості планувати покупку потрібних речей, організацію заходів, відпочинок або придбання нерухомості.


Деяким громадянам пенсійного віку часом не вистачає коштів навіть на звичайні потреби, тому виникає необхідність скористатися кредитними коштами. Кредит пенсіонерам комерційні і державні банки надають не надто часто, так як невелика пенсія не дозволяє клієнтам вчасно погасити завищені відсотки. Тому фінансову підтримку людям пенсійного віку готовий надати Фінансово-кредитний супермаркет.


Пенсіонерів часом лякає одна думка про банки і кредити, так як всі чули про необхідність залучення надійних поручителів, ризик втрати заставного майна і вимоги надання ідеальної кредитної історії. У кризових і складних ситуаціях багато хто задається питанням: хто дає кредит пенсіонерам без зайвих проблем? Люди пенсійного віку можуть сміливо звертатися в мікрофінансову організацію "Фінансово-кредитний супермаркет" для отримання кредиту на вигідних умовах.


Умови кредитування для пенсіонерів


Кредит для пенсіонерів надається клієнтам на будь-які потреби без обов'язкового уточнення мети використання коштів: це можуть бути будь-які покупки, подорожі, лікування або відпочинок, будівництво або ремонт. Клієнтам пенсійного віку можна звернутися з вимогою зарахування коштів на банківський рахунок або карту.


Багатьох пенсіонерів турбує перспектива надання власного майна в якості застави, однак "Фінансово-кредитний супермаркет" не встановлює таких вимог і дозволяє заощадити на оформленні подібних операцій. Клієнти пенсійного віку мають можливість скористатися вигідною кредитною пропозицією, основними особливостями якої є наступні умови:

 • Сума кредиту варіюється від 3 до 50 тисяч гривень
 • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк
 • Як спосіб погашення використовується щомісячна оплата суми рівними платежами.

Як пенсіонерам оформити кредит?


Позики пенсіонерам до 65 років видаються за стандартною схемою, тому для гарантованого схвалення заявки клієнтам необхідно виконати традиційні вимоги: бути громадянином України, мати вік в межах зазначеного діапазону і надати необхідні документи.


Для отримання необхідної суми грошей клієнтам пенсійного віку досить надати мінімум документів:


 • Паспорт громадянина України;
 • Пенсійне посвідчення;
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Початковим етапом оформлення угоди є заповнення заявки на сайті компанії i відвідування офісу організації в будь-якому з міст.


Клієнтам необхідно надати достовірну інформацію про себе (ініціали, адреса проживання, телефон) і банківські реквізити, необхідні для зарахування кредитних коштів. Після подачі заявки на отримання кредиту співробітники "Фінансово-кредитного супермаркету" розглянуть запит і в якнайшвидшому часі повідомлять про рішення.

Таким чином, популярна мікрофінансовa організація створила вигідні умови для всіх пенсіонерів, які потребують додаткової фінансової допомоги і бажають поліпшити матеріальне становище на вигідних умовах без прихованих вимог і ризику підвищення процентної ставки.