Кредити на розвиток бізнесу


Кредити на розвиток бізнесу
 • СУМА від 3000 гривень до 200000 гривень
 • Ви можете оформити кредит на зручний для Вас строк від 12 до 36 місяців
 • СПОСІБ ПОГАШЕННЯ: ануїтет (щомісячними рівними платежами)

Необхідні документи:
 • Паспорт
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
 • Довідка про заробітну плату

Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника або оплати наданих рахунків. Кредити видаються без оформлення застави, що означає відсутність витрат на його оформлення.
Вигідні кредити на розвиток бізнесу, працюючим громадянам і ПП


Крім обслуговування фізичних осіб, безробітних громадян та пенсіонерів, Фінансово-кредитний супермаркет практикує кредитування приватних підприємців і видає кредити українському бізнесу різного масштабу.


Приватні підприємці - це громадяни, фізичні особи, які займаються економічною діяльністю і ведуть власний бізнес. Це значна категорія клієнтів, обслуговування яких вимагає врахування особливостей діяльності підприємців і специфіки бізнесу.


Складна економічна ситуація і нестабільне політичне становище в країні суттєво вплинуло на зниження обсягів кредитування бізнесу комерційними і державними банками, тому за фінансуванням підприємці стали звертатися в альтернативні фінансові організації.


На яких умовах надається кредит для бізнесу?


Фінансово-кредитний супермаркет пропонує кредитування для підприємців на вигідних умовах для різних цілей: кредит на розвиток бізнесу, зміну виду поточної діяльності або модернізацію підприємств.


Отримуючи кредит для відкриття малого бізнесу, багато клієнтів хвилюються, що можливість отримання значної грошової суми обов'язково супроводжується необхідністю надання власного заставного майна. Фінансово-кредитний супермаркет відрізняється відсутністю стандартної вимоги, тому не змушує підприємців оформляти заставу і витрачати на подібні процедури додаткові гроші.


Підприємці мають можливість своєчасно отримати фінансування будь-яким зручним способом:

 • Зарахування грошей на банківський рахунок;
 • Перерахування грошей на банківську карту.

Для українських підприємців компанія пропонує найширший фінансовий діапазон, тому клієнти можуть самостійно вибирати потрібну суму в розмірі від 3 до 200 тисяч гривень. Термін погашення кредиту може варіюватися на зручний для Вас строк. Як спосіб виконання боргових зобов'язань зазвичай використовується ануітет( поділ всієї суми на рівні платежі).


Як отримати кредит для бізнесу?


Отримання кредиту для подальшого розвитку бізнесу доступно всім повнолітнім (від 25 років) громадянам України, які офіційно працевлаштовані і бажають займатися або здійснюють підприємницьку діяльність в будь-який сфері. Кредити на розвиток бізнесу в Україні видаються на підставі подання таких документів:


 • Внутрішній паспорт громадянина України;
 • Довідка про отримання ідентифікаційного податкового номера;
 • Декларація за два звітних періоди.

Щоб отримати кредит для малого бізнесу, початківцям і досвідченим підприємцям необхідно звернутися в офіс компанії або залишити заявку на сайті компанії. Фінансово-кредитний супермаркет гарантовано видає кредити українському бізнесу за умови надання достовірної інформації, правдивих особистих даних і вірних банківських реквізитів.


Остаточне рішення про надання кредитів бізнесу різного масштабу приймають фахівці компанії після розгляду заявки і детального вивчення запиту. Після схвалення заявки проводиться процедура документального оформлення чи підтвердження угоди, в результаті чого клієнт отримує безпосередньо кредит на відкриття малого бізнесу з нуля чи на його розвиток.